ରାଶିଫଳ

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେମିତି କାଟିବା ଆଜିର ଦିନଟି

ରାଶିଫଳ-

ମେଷ: ଆଗକୁ ବଢ଼ି ଚାଲନ୍ତୁ, ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ହେବ। ବେପାରୀ ବର୍ଗଙ୍କୁ ଧନଲାଭ ହେବ। ସମୟ ସହ ବିବାହିତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ବଢ଼ିବ।

ବୃଷ: ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ କରିବାର କିଛି ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ଆତ୍ମୀୟଙ୍କ ଠାରୁ ଶୁଭ ଖବର ପାଇବେ। ଅଫିସରେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ।

ମିଥୁନ: ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନର ପ୍ରଭାବ କ୍ୟାରିୟର ଉପରେ ପଡ଼ିବ। ବେପାରୀଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି କାମ ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗି ପାରନ୍ତି।

କର୍କଟ: ନୂଆ ପ୍ରକଳ୍ପର କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି। ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ଥଗିତ ଥିବା କାମ ସ˚ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ବାହନ କିଣିବା ଲାଗି ଦିନଟି ଶୁଭ।

ସି˚ହ: ପରିବାରରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ବଭାବର ପ୍ରଶ˚ସା ହେବ। ଭାଗୀଦାର କାରବାରରେ ଲାଭ ପାଇବେ। ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧ ମଜଭୁତ ହେବ।

କନ୍ୟା: ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ ପାଇଁ ଅଗ୍ରସର ହେବେ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମିଳିବା ହେତୁ ମନ ଖୁସି ରହିବ। ଓକିଲଙ୍କୁ ନୂଆ ମକଦ୍ଦମା ମିଳିପାରେ।

ତୁଳା: ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ବାସ ଦୃଢ଼ ରହିବ। ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ବନ୍ଧ ମଧୁର ହେବ। ସୁସମ୍ବାଦ ପାଇବେ। ପରିବାରରେ ଏକତା ଓ ପ୍ରେମ ବଢ଼ିବ।

ବିଛା: ଖୁସ୍‌ ମିଜାଜରେ ରହିବେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପୂରା ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟ କାମରେ ଦୂର ସ୍ଥାନକୁ ଯିବେ। ଖର୍ଚ୍ଚ କମ୍‌ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

ଧନୁ: କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ନୀତି ତିଆରି କରି କାମ କରିବେ। ନୂଆ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବ୍ୟବହାରିକ ସମ୍ବନ୍ଧ ଗଢ଼ିବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧ ମଧୁର ରହିବ।

ମକର: ବଜାରକୁ ଯିବା ବାଟରେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହେବ। ଉନ୍ନତିର ନୂଆ ମାର୍ଗ ଖୋଲିପାରେ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖକର ହେବ।

କୁମ୍ଭ: ପୂଜାପାଠରେ ମନକୁ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ। କୌଣସି କାମ ନେଇ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଶିକ୍ଷକ ଓ ଲେଖକଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ।

ମୀନ: ଅଧିକ ସମୟ ଆତ୍ମଚିନ୍ତନରେ ବିତିବ। କୌଣସି କାମ ପାଇଁ ସରକାରୀ ଅଫିସକୁ ଯା’ଆସ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଅ˚ଶୀଦାରଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ।

Tags
Show More

Related Articles

Back to top button
Close