Breaking PLUSଓଡ଼ିଶାମୁଖ୍ୟ ଖବର

ପୂର୍ବତଟ ରେଳପଥର 22ଟି ସ୍ପେଶାଲ ଟ୍ରେନର ସମୟରେ ହେଲା ପରିବର୍ତ୍ତନ, ପଢନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା

ଯାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ସୁବିଧା ସହ ଟ୍ରେନ ପରିଚାଳନା ସହଜ କରିବାପାଇଁ ରେଳ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ନିମ୍ନଲିଖିତ ଅନୁଯାୟୀ ପୂର୍ବତଟ ରେଳପଥରୁ ଏବଂ ଏହାର ପରିସୀମା ମଧ୍ୟରେ ଚଳାଚଳ କରୁଥିବା ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ ଗୁଡିକର ସମୟ ସାରଣୀକୁ ବିଭିନ୍ନ ଷ୍ଟେସନ ମାନଙ୍କଠାରେ ପରିବର୍ତନ କରିଅଛି।

ଯାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ସୁବିଧା ସହ ଟ୍ରେନ ପରିଚାଳନା ସହଜ କରିବାପାଇଁ ରେଳ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ନିମ୍ନଲିଖିତ ଅନୁଯାୟୀ ପୂର୍ବତଟ ରେଳପଥରୁ ଏବଂ ଏହାର ପରିସୀମା ମଧ୍ୟରେ ଚଳାଚଳ କରୁଥିବା ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ ଗୁଡିକର ସମୟ ସାରଣୀକୁ ବିଭିନ୍ନ ଷ୍ଟେସନ ମାନଙ୍କଠାରେ ପରିବର୍ତନ କରିଅଛି।

ଯାତ୍ରୀମାନେ ବିଭିନ୍ନ ଷ୍ଟେସନ ଠାରେ ସେମାନଙ୍କ ଯାତ୍ରାକରିବାକୁଥିବା ଟ୍ରେନ ଗୁଡିକର ସମୟ ସାରଣୀ ପ୍ରତି ଯଥେଷ୍ଟ ଧ୍ୟାନଦେଇ ଯାତ୍ରା ପୂର୍ବରୁ ଅବଗତ ହେବାପାଇଁ ପୂର୍ବତଟ ରେଳପଥ ପକ୍ଷରୁ ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଅଛି । ବିଭିନ୍ନ ଷ୍ଟେସନ ମାନଙ୍କଠାରେ ଥିବା ଅନୁସନ୍ଧାନ କେନ୍ଦ୍ର ଅଥବା ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଟ୍ରେନର ସଂଶୋଧିତ ସମୟ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଟ୍ରେନ୍ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସର୍ବଭାରତୀୟ ହେଲ୍ପଲାଇନ ନମ୍ବର -139 ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି |

ଏହି ଟ୍ରେନ୍ ଗୁଡିକ ହେଲା _

01. 02819/02820 (ଭୁବନେଶ୍ୱର-ଆନନ୍ଦ ବିହାର (ଟର୍ମିନାଲ)-ଭୁବନେଶ୍ୱର) ଦ୍ୱି-ସାପ୍ତାହିକ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ

02819/02820 ଭୁବନେଶ୍ୱର-ଆନନ୍ଦ ବିହାର (ଟ) – ଭୁବନେଶ୍ୱର ଦ୍ୱି-ସାପ୍ତାହିକ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ 13 ରୁ 30 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବୁଧବାର ଏବଂ ରବିବାର ଦିନ ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ଏବଂ 15 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ରୁ 1 ଜାନୁୟାରୀ 2021 ମଧ୍ୟରେ ଆନନ୍ଦ ବିହାର ଠାରୁ ସଂଶୋଧିତ ସମୟ ସାରଣୀ ସହିତ ଚଳାଚଳ କରୁଛି | ଏହି ଟ୍ରେନ୍ ଅପରାହ୍ନ ୪ଘ.୧୫ମି.ରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଛାଡି ତା’ପରଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଘ.୩୫ମି.ରେ ଆନନ୍ଦ ବିହାରରେ ପହଞ୍ଚିବ ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ବିହାରରୁ ସକାଳ ୮ଘଟିକାରେ ଛାଡି ତା’ପରଦିନ ଅପରାହ୍ନ ୧୧ଘ.୫୫ମି.ରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପହଞ୍ଚିବ।

02. 02880/02879 ଭୁବନେଶ୍ୱର-ଲୋକମାନ୍ୟ ତିଲକ (ଟି)-ଭୁବନେଶ୍ୱର ଦ୍ୱି-ସାପ୍ତାହିକ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ

02880/02879 ଭୁବନେଶ୍ୱର-ଲୋକମାନ୍ୟ ତିଲକ (ଟି)-ଭୁବନେଶ୍ୱର ଦ୍ୱି-ସାପ୍ତାହିକ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ 13 ରୁ 31 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସୋମବାର ଏବଂ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଏବଂ ଏଲଟିଟି ଠାରୁ 15 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ରୁ 2 ଜାନୁୟାରୀ 2021 ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତି ବୁଧବାର ଏବଂ ଶନିବାର ଦିନ ଛାଡି ସଂଶୋଧିତ ସମୟ ସହିତ ଚଳାଚଳ କରୁଛି | ଏହି ଟ୍ରେନ୍ ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ 0720 ଘଣ୍ଟା ଛାଡି ଏବଂ ତା’ପରଦିନ ଅପରାହ୍ନ ଏକ ଘଟିକାରେ ପହଞ୍ଚିବ ଏବଂ ଏଲଟିଟି ଠାରୁ 0015 ଘଣ୍ଟାରେ ଛାଡି ଏବଂ ତା’ପରଦିନ ସକାଳ ୭ଘଟିକାରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପହଞ୍ଚିବ |

03. 08479/08480 ଭୁବନେଶ୍ୱର-ତିରୁପତି-ଭୁବନେଶ୍ୱର ସାପ୍ତାହିକ ମହୋତ୍ସବ ବିଶେଷ

08479/08480 ଭୁବନେଶ୍ୱର-ତିରୁପତି-ଭୁବନେଶ୍ୱର ସାପ୍ତାହିକ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ 12 ରୁ 26 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଶନିବାର ଦିନ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଛାଡିବ ଏବଂ 13 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ରୁ 27 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ମଧ୍ୟରେ ତିରୁପତିରୁ ଛାଡି ସଂଶୋଧିତ ସମୟ ସହିତ ଚଳାଚଳ କରିବ। ଏହି ଟ୍ରେନ୍ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ୧୨ଘ.୧୦ମି.ରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଛାଡି ତା’ପର ଦିନ ପୂର୍ବାହ୍ନ ୦୮ଘ.୧୦ମି.ରେ ତିରୁପତି ଠାରେ ପହଞ୍ଚିବ ଏବଂ ତିରୁପତିରୁ ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୦ଘ.୨୫ମି. ଛାଡି ତା’ପର ଦିନ ଭୋର ୦୫ଘ.୫୫ମି.ରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପହଞ୍ଚିବ।

04. 02839/02840 ଭୁବନେଶ୍ୱର-ଚେନ୍ନାଇ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ – ଭୁବନେଶ୍ୱର ସାପ୍ତାହିକ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ

02839/02840 ଭୁବନେଶ୍ୱର-ଚେନ୍ନାଇ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ – ଭୁବନେଶ୍ୱର ସାପ୍ତାହିକ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ 17 ରୁ 31 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଛାଡିବ ଏବଂ 18 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ରୁ 1 ଜାନୁୟାରୀ, 2021 ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଚେନ୍ନାଇ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ ଛାଡି ସଂଶୋଧିତ ସମୟ ସହିତ ଚଳାଚଳ କରିବ | ଏହି ଟ୍ରେନ୍ ଅପରାହ୍ନ ୧୨ଘ.୧୦ମି.ରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଛାଡି ତା’ପରଦିନ ସକାଳ ୦୭ଘ.୪୦ମି.ରେ ଚେନ୍ନାଇ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲରେ ପହଞ୍ଚିବ ଏବଂ ଚେନ୍ନାଇ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲରୁ ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୦ ଘଣ୍ଟାରେ ଛାଡି ଏବଂ ତା’ପରଦିନ ସକାଳ ୦୫ଘ.୫୫ମି.ରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପହଞ୍ଚିବ।

05. 02845/02846 ଭୁବନେଶ୍ୱର-ବାଙ୍ଗାଲୋର କ୍ୟାଣ୍ଟ.-ଭୁବନେଶ୍ୱର ସାପ୍ତାହିକ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ

02845/02846 ଭୁବନେଶ୍ୱର-ବାଙ୍ଗାଲୋର କ୍ୟାଣ୍ଟ.-ଭୁବନେଶ୍ୱର ସାପ୍ତାହିକ ସ୍ପେଶାଲ୍ ପ୍ରତ୍ୟେକ ରବିବାର ଦିନ 13 ରୁ 27 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ମଧ୍ୟରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଛାଡିବ ଏବଂ 5 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ରୁ 29 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମଙ୍ଗଳବାରରେ ବାଙ୍ଗାଲୋର କ୍ୟାଣ୍ଟ ଛାଡିବ | ଏହି ଟ୍ରେନ୍ ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ 0730 ଘଣ୍ଟାରେ ଛାଡି ବାଙ୍ଗାଲୋର କ୍ୟାଣ୍ଟରେ ତା’ପରଦିନ ପହଞ୍ଚିବ ଏବଂ ବାଙ୍ଗାଲୋର କ୍ୟାଣ୍ଟରୁ ଅପରାହ୍ନ ୪ଘ.୪୫ମି.ରେ ଛାଡି ଭୁବନେଶ୍ୱର ଠାରେ ତା’ପରଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଘ.୧୫ମି,.ରେ ପହଞ୍ଚିବ |

06. 02898/02897 ଭୁବନେଶ୍ୱର-ପୁଡୁଚେରୀ-ଭୁବନେଶ୍ୱର ସାପ୍ତାହିକ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ

02898/02897 ଭୁବନେଶ୍ୱର-ପୁଡୁଚେରୀ-ଭୁବନେଶ୍ୱର ସାପ୍ତାହିକ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ 15 ରୁ 29 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ମଧ୍ୟରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଏବଂ 16 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ରୁ 30 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବୁଧବାର ଦିନ ପୁଡୁଚେରୀ ଛାଡି ସଂଶୋଧିତ ସମୟ ସହିତ ଚାଲିବ। ଏହି ଟ୍ରେନ୍ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ୧୨ଘ.୧୦ମି.ରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଛାଡି ପରଦିନ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ୧୨ଘ.୧୦ମି.ରେ ପୁଡୁଚେରୀରେ ପହଞ୍ଚିବ ଏବଂ ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଘ.୪୫ମି.ରେ ପୁଡୁଚେରୀରୁ ଛାଡି ଏବଂ ପରଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଘ.୧୦ମି ରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପହଞ୍ଚିବ।

07. 08496/08495 ଭୁବନେଶ୍ୱର-ରାମେଶ୍ୱରମ୍-ଭୁବନେଶ୍ୱର ସାପ୍ତାହିକ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ

08496/08495 ଭୁବନେଶ୍ୱର-ରାମେଶ୍ୱରମ୍-ଭୁବନେଶ୍ୱର ସାପ୍ତାହିକ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ 11 ରୁ 25 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଛାଡିବ ଏବଂ 13 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ରୁ 27 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ରବିବାରରେ ରାମେଶ୍ୱରମ୍ ଛାଡିବ ସଂଶୋଧିତ ସମୟ ସହିତ ଚଳାଚଳ କରିବ। ଏହି ଟ୍ରେନ୍ ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ୧୨ଘ.୧୦ମି.ରେ ଛାଡି ତା’ପରଦିନ ରାତ୍ର ୧୦ଘ.୩୫ମି.ରେ ରାମେଶ୍ୱରମରେ ପହଞ୍ଚିବ ଏବଂ ୦୮ଘ.୫୦ମି.ରେ ରମେଶ୍ୱରମ୍ ଛାଡି ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଘ.୧୦ମି.ରେ ପହଞ୍ଚିବ |

08. 08306/08305 ସମ୍ବଲପୁର – ହାଓଡ଼ା – ସମ୍ବଲପୁର ସାପ୍ତାହିକ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ

08306/08305 ସମ୍ବଲପୁର – ହାଓଡ଼ା- ସମ୍ବଲପୁର ସାପ୍ତାହିକ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ 11 ରୁ 25 ଡିସେମ୍ବର 2020 ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ସମ୍ବଲପୁର ଛାଡିବ ଏବଂ 12 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ରୁ 26 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଶନିବାର ଦିନ ହାଓଡ଼ାରୁ ଛାଡି ସଂଶୋଧିତ ସମୟ ସହିତ ଚଳାଚଳ କରିବ। ଏହି ଟ୍ରେନ୍ ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଘ.୪୫ମି.ରେ ସମ୍ବଲପୁର ଛାଡି ତା’ପରଦିନ ସକାଳ ୭ଘଟିକାରେ ପହଞ୍ଚିବ ଏବଂ ସନ୍ଧ୍ୟା ୮ଘ.୫୦ମି.ରେ ହାଓଡ଼ାରୁ ଛାଡି ତା’ପରଦିନ ସକାଳ ୭ଘ.୩୫ମି.ରେ ସମ୍ବଲପୁରରେ ପହଞ୍ଚିବ।

09. 08311/08312 ସମ୍ବଲପୁର – ମାଣ୍ଡୁଆଡିହ – ସମ୍ବଲପୁର ଦ୍ୱି-ସାପ୍ତାହିକ ମହୋତ୍ସବ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ

08311/08312 ସମ୍ବଲପୁର – ମାଣ୍ଡୁଆଡିହ – ସମ୍ବଲପୁର ଦ୍ୱି-ସାପ୍ତାହିକ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବୁଧବାର ଏବଂ ରବିବାର ଦିନ 13 ରୁ 30 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ମଧ୍ୟରେ ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗୁରୁବାର ଏବଂ ସୋମବାର ଦିନ 14 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ରୁ 31 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ମଧ୍ୟରେ ପାରିବର୍ତ୍ତିତ ସମୟ ସହିତ ଚଳାଚଳ କରିବ । ଏହି ଟ୍ରେନ୍ ଅପରାହ୍ନ ୧ଘ.୦୫ମି.ରେ ସମ୍ବଲପୁର ଛାଡି ତା’ପରଦିନ ପୂର୍ବାହ୍ନ ୦୯ଘ.୨୫ମି.ରେ ମାଣ୍ଡୁଆଡିହରେ ପହଞ୍ଚିବ ଏବଂ ମାଣ୍ଡୁଆଡିହରୁ ଅପରାହ୍ନ ୩ଘଟିକାରେ ଛାଡି ତା’ପରଦିନ ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୦ଘ.୩୦ମି.ରେ ସମ୍ବଲପୁରରେ ପହଞ୍ଚିବ |

10. 08449/08450 ପୁରୀ-ପାଟନା-ପୁରୀ ବୈଦ୍ୟନାଥ ସାପ୍ତାହିକ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ

08449/08450 ପୁରୀ-ପାଟନା – ପୁରୀ ବୈଦ୍ୟନାଥ ସାପ୍ତାହିକ ସ୍ପେଶାଲ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସୋମବାର ଦିନ 14 ରୁ 28 ଡିସେମ୍ବର 2020 ମଧ୍ୟରେ ପୁରୀ ଛାଡିବ ଏବଂ 16 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ରୁ 30 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବୁଧବାର ଦିନ ପାଟନା ଛାଡି ସଂଶୋଧିତ ସମୟ ସହିତ ଚଳାଚଳ କରିବ। ଏହି ଟ୍ରେନ୍ ପୁରୀରୁ ଅପରାହ୍ନ ୨ଘ.୫୫ମି.ରେ ଛାଡି ତା’ପରଦିନ ୦୯ଘ.୩୫ମି.ରେ ପାଟନାରେ ପହଞ୍ଚିବ ଏବଂ ପୂର୍ବାହ୍ନ ୦୮ଘ.୪୫ମି.ରେ ପାଟନା ଛାଡି ତା’ପରଦିନ ଭୋର ୨ଘ.୫୫ମି.ରେ ପୁରୀରେ ପହଞ୍ଚିବ |

11. 08419/08420 ପୁରୀ-ଜୟନଗର-ପୁରୀ ସାପ୍ତାହିକ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ

08419/08420 ପୁରୀ-ଜୟନଗର-ପୁରୀ ସାପ୍ତାହିକ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ 17 ରୁ 31 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତି ଗୁରୁବାର ଦିନ ପୁରୀ ଛାଡିବ ଏବଂ 19 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ରୁ 2 ଜାନୁୟାରୀ, 2021 ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଶନିବାର ଦିନ ଜୟନଗର ଛାଡି ସଂଶୋଧିତ ସମୟ ସହିତ ଚଳାଚଳ କରିବ। ଏହି ଟ୍ରେନ୍ ପୁରୀରୁ ଅପରାହ୍ନ ୨ଘ.୫୫ମି.ରେ ଛାଡି ତା’ପରଦିନ ଅପରାହ୍ନ ୧୨ଘ.୫୦ମି.ରେ ଜୟନଗରରେ ପହଞ୍ଚିବ ଏବଂ ଭୋର ୦୫ଘ.୨୫ମି.ରେ ଜୟନଗରରୁ ଛାଡି ତା’ପରଦିନ ଭୋର ୨ଘ.୫୫ମି.ରେ ପୁରୀରେ ପହଞ୍ଚିବ।

12. 02827/02828 ପୁରୀ – ସୁରଟ – ପୁରୀ ସାପ୍ତାହିକ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ

02827/02828 ପୁରୀ – ସୁରଟ – ପୁରୀ ସାପ୍ତାହିକ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ 13 ରୁ 27 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ରବିବାର ଦିନ ପୁରୀ ଛାଡିବ ଏବଂ 15 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ରୁ 29 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମଙ୍ଗଳବାରରେ ସୁରଟ ଛାଡି ସଂଶୋଧିତ ସମୟ ସହିତ ଚଳାଚଳ କରିବ। ଏହି ଟ୍ରେନ୍ ପୁରୀରୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଘ୪୫ମି.ରେ ଛାଡି ଭୋର ୦୩ଘ.୨୦ମି.ରେ ସୁରଟରେ ପହଞ୍ଚିବ ଏବଂ ସୁରଟରୁ ପୂର୍ବାହ୍ନ ୦୮ଘ.୦୫ମି.ରେ ଛାଡି ତା’ପରଦିନ ଅପରାହ୍ନ ୨ଘ.୨୫ମି.ରେ ପୁରୀରେ ପହଞ୍ଚିବ।

13. 02866/02865 ପୁରୀ-ଲୋକମାନ୍ୟ ତିଳକ-ପୁରୀ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ

02866/02865 ପୁରୀ-ଲୋକମାନ୍ୟ ତିଳକ-ପୁରୀ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ 15 ରୁ 29 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ମଧ୍ୟରେ ପୁରୀ ଛାଡିବ ଏବଂ 17 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ରୁ 31 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗୁରୁବାର ଦିନ LTT ଛାଡି ସଂଶୋଧିତ ସମୟ ସହିତ ଚଳାଚଳ କରିବ। ଏହି ଟ୍ରେନ୍ ପୁରୀରୁ ୦୬ଘଟିକାରେ ପୁରୀ ଛାଡି ତା’ପରଦିନ ଅପରାହ୍ନ ୧ଘଟିକାରେ LTT ରେ ପହଞ୍ଚିବ ଏବଂ LTT ରୁ ଅପରାହ୍ନ ରାତ୍ର ୧୨ଘ.୧୫ମି. ଛାଡି ତା’ପରଦିନ ପୂର୍ବାହ୍ନ ୦୮ଘ.୩୫ମି.ରେ ପୁରୀରେ ପହଞ୍ଚିବ।

14. 02859/02860 ପୁରୀ – ଚେନ୍ନାଇ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ – ପୁରୀ ସାପ୍ତାହିକ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ

02859/02860 ପୁରୀ – ଚେନ୍ନାଇ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ – ପୁରୀ ସାପ୍ତାହିକ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ 13 ରୁ 27 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ରବିବାର ଦିନ ପୁରୀରୁ ଏବଂ 14 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ରୁ 28 ଡିସେମ୍ବର, 2020 ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତି ସୋମବାର ଦିନ ଚେନ୍ନାଇ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ ଛାଡି ସଂଶୋଧିତ ସମୟ ସହିତ ଚଳାଚଳ କରିବ | ଏହି ଟ୍ରେନ୍ ପୁରୀକୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ୫ଘ.୩୦ମି.ରେ ଛାଡି ତା’ପରଦିନ ଅପରାହ୍ନ ୧ଘ.୫୦ମି.ରେ ଚେନ୍ନାଇ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ ରେ ପହଞ୍ଚିବ ଏବଂ ଚେନ୍ନାଇ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ ରୁ ଅପରାହ୍ନ ୪ଘ.୨୫ମି.ରେ ଛାଡି ତା’ପରଦିନ ଅପରାହ୍ନ ୧ଘ.୪୫ମି.ରେ ପୁରୀରେ ପହଞ୍ଚିବ |

15. 02851/02852 ବିଶାଖାପାଟନମ୍-ନିଜାମମୁଦ୍ଦିନ- ବିଶାଖାପାଟନମ୍ ଦ୍ୱି-ସାପ୍ତାହିକ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ

02851/02852 ବିଶାଖାପାଟନମ୍-ନିଜାମମୁଦ୍ଦିନ- ବିଶାଖାପାଟନମ୍ ଦ୍ୱି-ସାପ୍ତାହିକ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ ବିଶାଖାପାଟଣାରୁ ଡିସେମ୍ବର ମାସ ୧୧ରୁ ୨୮ ତାରିଖ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତି ସୋମବାର ଓ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ପୂର୍ବାହ୍ନ ୮ଘ.୨୦ମି.ରେ ଛାଡି ତା’ପରଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟା ୫ଘ.୫୦ମି.ରେ ନିଜାମୁଦ୍ଦିନରେ ପହଞ୍ଚିବ ଏବଂ ଡିସେମ୍ବର ମାସ ୧୪ରୁ ଜାନୁୟାରୀ ୨ ତାରିଖ ମଧ୍ୟରେ ନିଜାମୁଦ୍ଦିନରୁ ସକାଳ ୭ଘଟିକାରେ ଛାଡି ବିଶାଖାପାଟଣାରେ ତା’ପରଦିନ ଅପରାହ୍ନ ୪ଘ.୩୦ମି.ରେ ପହଞ୍ଚିବ I

16. 02887/02888 ବିଶାଖାପାଟନମ୍-ନିଜାମମୁଦ୍ଦିନ- ବିଶାଖାପାଟନମ୍ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ

02887/02888 ବିଶାଖାପାଟନମ୍-ନିଜାମମୁଦ୍ଦିନ- ବିଶାଖାପାଟନମ୍ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ ଡିସେମ୍ବରମାସ ୧୨ରୁ ୩୧ ତାରିଖ ମଧ୍ୟରେ ବିଶାଖାପାଟନମ୍ ରୁ ପ୍ରତି ମଙ୍ଗଳ, ବୁଧ, ଗୁରୁ, ଶନି ଓ ରବିବାର ଦିନମାନଙ୍କରେ ପୂର୍ବାହ୍ନ ୯ଘ.୨୦ମି.ରେ ଛାଡି ନିଜାମୁଦ୍ଦିନ ଠାରେ ତା’ପରଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଘ.୦୫ମି.ରେ ପହଞ୍ଚିବ ଏବଂ ଡିସେମ୍ବର ମାସ ୧୪ରୁ ଜାନୁୟାରୀ ମାସ ୨ ତାରିଖ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତି ଗୁରୁ, ଶୁକ୍ର, ଶନି, ସୋମ ଓ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନମାନଙ୍କରେ ସକାଳ ୭ ଘଟିକାରେ ଛାଡି ବିଶାଖାପାଟଣା ଠାରେ ତା’ପରଦିନ ଅପରାହ୍ନ ୪ଘ.୩୦ମି.ରେ ପହଞ୍ଚିବ I

17. 02869/02870 ବିଶାଖାପାଟନମ୍-ଚେନ୍ନାଇ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ-ବିଶାଖାପାଟନମ୍ ସାପ୍ତାହିକ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ

02869/02870 ବିଶାଖାପାଟନମ୍-ଚେନ୍ନାଇ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ-ବିଶାଖାପାଟନମ୍ ସାପ୍ତାହିକ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ ଡିସେମ୍ବର ମାସ ୧୪ରୁ ୨୮ ତାରିଖ ମଧ୍ୟରେ ବିଶାଖାପାଟଣାରୁ ପ୍ରତି ସୋମବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଘ.୦୫ମି.ରେ ଛାଡି ଚେନ୍ନାଇ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ଠାରେ ତା’ପରଦିନ ସକାଳ ୭ଘ.୪୦ମି.ରେ ପହଞ୍ଚିବ ଏବଂ ଚେନ୍ନାଇ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ରୁ ଡିସେମ୍ବର ମାସ ୧୫ରୁ ୨୯ ତାରିଖ ମଧ୍ୟରେ ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୦ଘଟିକାରେ ଛାଡି ବିଶାଖାପାଟଣାରେ ରାତ୍ର ୧୦ଘ.୩୦ମି.ରେ ପହଞ୍ଚିବ।

18. 02857/02858 ବିଶାଖାପାଟନମ୍-ଲୋକମାନ୍ୟ ତିଳକ ଟର୍ମିନାସ- ବିଶାଖାପାଟନମ୍ ସାପ୍ତାହିକ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ

02857/02858 ବିଶାଖାପାଟନମ୍-ଲୋକମାନ୍ୟ ତିଳକ ଟର୍ମିନାସ- ବିଶାଖାପାଟନମ୍ ସାପ୍ତାହିକ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ ଡିସେମ୍ବର ୧୩ରୁ ୨୭ ତାରିଖ ମଧ୍ୟରେ ବିଶାଖାପାଟଣା ରୁ ପୂର୍ବାହ୍ନ ୮ଘ.୨୦ମି.ରେ ଛାଡି ଏଲଟିଟି ଠାରେ ତା’ପରଦିନ ଅପରାହ୍ନ ୧ଘଟିକାରେ ପହଞ୍ଚିବ ଏବଂ ଏଲଟିଟି ଠାରୁ ଡିସେମ୍ବର ମାସ ୧୫ରୁ ୨୯ ତାରିଖ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତି ମଙ୍ଗଳବାର(ସୋମବାର ରାତ୍ରି) ୦୦୧୫ଘଣ୍ଟାରେ ଛାଡି ବିଶାଖାପାଟଣା ଠାରେ ଦ୍ଵିତୀୟ ଦିନ ଭୋର ୫ଘଟିକାରେ ପହଞ୍ଚିବ।

19. 08501/08502 ବିଶାଖାପାଟନମ୍-ଗାନ୍ଧୀଧାମ-ବିଶାଖାପାଟନମ୍ ସାପ୍ତାହିକ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ

08501/08502 ବିଶାଖାପାଟନମ୍-ଗାନ୍ଧୀଧାମ-ବିଶାଖାପାଟନମ୍ ସାପ୍ତାହିକ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ ଡିସେମ୍ବର ୧୭ରୁ ୩୧ ତାରିଖ ମଧ୍ୟରେ ବିଶାଖାପାଟଣା ଠାରୁ ପ୍ରତି ଗୁରୁବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ୫ଘ.୩୫ମି.ରେ ଛାଡି ଗାଂଧିଧାମ ଠାରେ ପରବର୍ତୀ ଦ୍ଵିତୀୟ ଦିନ ଭୋର ୫ଘ.୫୫ମି.ରେ ପହଞ୍ଚିବ ଏବଂ ଡିସେମ୍ବର ମାସ ୩୦ରୁ ଜାନୁୟାରୀ ମାସ ୩ ତାରିଖ ମଧ୍ୟରେ ଗାଂଧିଧାମ ଠାରୁ ପ୍ରତି ରବିବାର ରାତ୍ର ୧୧ଘ.୦୫ମି.ରେ ଛାଡି ବିଶାଖାପାଟଣା ଠାରେ ତା’ପର ତୃତୀୟ ଦିନ ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୦ଘ.୧୫ମି.ରେ ବିଶାଖାପାଟଣା ଠାରେ ପହଞ୍ଚିବ I
05 ଏହି ଟ୍ରେନ୍ ବିଶାଖାପାଟନମ୍ ଛାଡି 1735 ଘଣ୍ଟାରେ ଗାନ୍ଧୀଧାମରେ ​​0555 ଘଣ୍ଟାରେ ପହଞ୍ଚିବ ଏବଂ 2305 ଘଣ୍ଟାରେ ଗାନ୍ଧୀଧାମରୁ ଯାତ୍ରା କରିବ ଏବଂ ଆସନ୍ତା ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନରେ 1015 ଘଣ୍ଟାରେ ବିଶାଖାପାଟନମ୍ରେ ପହଞ୍ଚିବ।

20. 07488/07487 ବିଶାଖାପାଟନମ୍-କଡପା-ବିଶାଖାପାଟନମ୍ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ

07488/07487 ବିଶାଖାପାଟନମ୍-କଡପା-ବିଶାଖାପାଟନମ୍ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ ବିଶାଖାପାଟଣା ଠାରୁ ଡିସେମ୍ବର ମାସ ୧୨ରୁ ୩୧ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତିଦିନ ଅପରାହ୍ନ ୨ ଘଟିକାରେ ଛାଡି କଡପା ଠାରେ ତା’ପରଦିନ ସକାଳ ୭ ଘଟିକାରେ ପହଞ୍ଚିବ ଏବଂ କଡପା ଠାରୁ ଡିସେମ୍ବର ମାସ ୧୩ରୁ ଜାନୁୟାରୀ ମାସ ପହିଲା ମଧ୍ୟରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ୫ଘ.୪୫ମି.ରେ ଛାଡି ବିଶାଖାପାଟଣା ଠାରେ ତା’ପରଦିନ ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୧ଘ.୩୦ମି.ରେ ପହଞ୍ଚିବ ।

21. 02861/02862 ରାଉରକେଲା-ଭୁବନେଶ୍ୱର-ରାଉରକେଲା ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ :

ରାଉରକେଲା ଠାରୁ ଏହି ଟ୍ରେନ୍ ପ୍ରତିଦିନ 0520 ଘଣ୍ଟା ଛାଡି ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ 1230 ଘଣ୍ଟାରେ ପହଞ୍ଚୁଛି | ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ଦିଗରେ, ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ଏହି ଟ୍ରେନ୍ ପ୍ରତିଦିନ 1340 ଘଣ୍ଟାରେ ଛାଡି ସଂଶୋଧିତ ସମୟ ସହିତ ରାତ୍ର 2100 ଘଣ୍ଟାରେ ରାଉରକେଲାରେ ପହଞ୍ଚିବ |

ଏହା ବ୍ୟତୀତ 02510/02509 ଗୁଆହାଟି-ବାଙ୍ଗାଲୋର କ୍ୟାଣ୍ଟ-ଗୁଆହାଟି, 02552/୦୨୫୫୧ କାମାକ୍ଷା-ଯଶୋବନ୍ତପୁର-କାମାକ୍ଷା, 02245/୦୨୨୪୬ ହାଓଡ଼ା-ଯଶୋବନ୍ତପୁର-ହାଓଡ଼ା ଦୁରନ୍ତ ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ, 02863/୦୨୮୬୪ ହାଓଡ଼ା-ଯଶୋବନ୍ତପୁର-ହାଓଡ଼ା ଏସି ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ, 02807/୦୧୮୦୮ ସନ୍ତ୍ରାଗାଛି-ଚେନ୍ନାଇ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ-ସନ୍ତ୍ରାଗାଛି ବିଶେଷ ଟ୍ରେନ ଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଷ୍ଟେସନ ମାନଙ୍କ ଠାରେ ପରିବର୍ତ୍ତିତ ସମୟ ସାରଣୀ ଅନୁଯାୟୀ ଚଳାଚଳ କରିବ |

Tags
Show More

Related Articles

Back to top button
Close