ରାଶିଫଳ

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେମିତି କାଟିବା ଆଜିର ଦିନଟି

ରାଶିଫଳ-

ମେଷ: ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଁ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ନିଜ କାମରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ। ପ୍ରିୟତମଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଜଭୁତ ହେବ।

ବୃଷ: ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି। ବନ୍ଧୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। ଛାତ୍ରମାନେ ଲେଖାପଢ଼ାରେ ଅଧିକ ମନୋଯୋଗ ଦେବେ।

ମିଥୁନ: ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ଲାଗି ନୂଆ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଅଫିସରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସମ୍ମୁଖରେ ନିଜର ମତ ରଖିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ।

କର୍କଟ: ଭାଗ୍ୟର ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ବାଲ୍ୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ମିଶିବାର ଅବସର ପାଇବେ। ନୂଆ ଚାକିରି ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନ ଅଛି। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ।

ସି˚ହ: ନୂଆ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସଂପର୍କ ସ୍ଥାପନା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଶ˚ସା ମିଳିବ। ବେପାର ପାଇଁ ମନରେ ନୂଆ ବିଚାର ଆସିପାରେ।

କନ୍ୟା: ବିଶେଷ କାମରେ ପରିଶ୍ରମ କଲେ ଲାଭ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଶାନ୍ତିମୟ ହେବ।

ତୁଳା: ପୂଜାପାଠରେ ଅଧିକ ସମୟ ଦେବେ। ମନର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ। ବନ୍ଧୁ ଘରକୁ ଆସିବେ। ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଆୟ ପାଇଁ ନୂଆ ଉତ୍ସ ମିଳିବ।

ବିଛା: କ୍ୟାରିୟର ଲାଗି ନୂଆ ଦିଗର ସନ୍ଧାନ ମିଳିବ। ଉପରିସ୍ଥ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗରେ କାମ ସ˚ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ପରିଶ୍ରମର ସୁଫଳ ମିଳିବ।

ଧନୁ: ମନ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଗି ରହିପାରେ। ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରି ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜଭୁତ କରିନେବେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ ପ୍ରେମ ପାଇବେ।

ମକର: ଅଫିସରେ ପରିସ୍ଥିତି ଟିକେ ବଦଳି ଯାଇପାରେ। କୌଣସି ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରୁ ନିବୃତ୍ତ ରହନ୍ତୁ। ପରିବାରରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ।

କୁମ୍ଭ: ସକାରାତ୍ମକ ଭାବନା ଓ ଶକ୍ତି ପ୍ରୟୋଗ କରନ୍ତୁ। ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ମାଧୢମରେ କାମ ସ˚ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ନିଶ୍ଚୟ ମିଳିବ।

ମୀନ: ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ନୂଆ ନୂଆ ବିଚାର ଆସିବ। ନିଜ ଲୋକଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ। ରାଜନୀତିରେ ଲାଭ ମିଳିବାର ସୁଯୋଗ ଆସିବ।

Tags
Show More

Related Articles

Back to top button
Close