ରାଶିଫଳ

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେମିତି କାଟିବା ଆଜିର ଦିନଟି

ରାଶିଫଳ-

ମେଷ: ଅଫିସର ଜରୁରୀ କାମ ସାରିବାରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ। କୋର୍ଟ କଚେରି ମାମଲାଠୁଁ ଦୂରରେ ରହନ୍ତୁ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ କାଟିବେ।

ବୃଷ: କୌଣସି ଶୁଭ ସମାଚାର ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଗି ରହିଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତ ଓ ଖାଦ୍ୟ ପାନୀୟ ନେଇ ସଜାଗ ରୁହନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ: ଆପଣ କୌଣସି ବିଷୟ ନେଇ ଚିନ୍ତନ ମନ୍ଥନରେ ବୁଡ଼ି ରହିବେ। ନୂଆ ଲୋକଙ୍କ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସିପାରନ୍ତି। ମହିଳାମାନେ ପୂର୍ବ କଥା ମନେପକାଇ ଖୁସି ହେବେ।

କର୍କଟ: ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟରେ ନୂଆ ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ। ସନ୍ତାନଙ୍କର କୌଣସି ମହତ୍ତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ କାମ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା ପାଇଁ ଭାବିବେ।

ସିଂହ: କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଉପଯୋଗୀ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିପାରନ୍ତି। କଲେଜ ଜୀବନର କୌଣସି ସାଙ୍ଗର ଫୋନ ଆସିପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ କାମରେ ଦୂର ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା: ମାତାପିତାଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ପରିଶ୍ରମ ଓ ଏକାଗ୍ରତା ସହିତ କାମ କରିବେ। ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢ଼ିବ। ମହିଳାମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ବଡ଼ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ।

ତୁଳା: କଂପାନିରେ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ନୂଆ ପ୍ରକଳ୍ପ ମିଳିବ। କୌଣସି କାମର ଯୋଜନା ତିଆରି କରିପାରନ୍ତି। ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମାଆଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି ଉପହାର ମିଳିବ।

ବିଛା: କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କହିବା ସମୟରେ ସଂଯମୀ ରୁହନ୍ତୁ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂଆ ବିଚାର ଲାଗୁ କଲେ ଲାଭ ହେବ।

ଧନୁ: ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ନୂଆ ଅନୁଭବ ମିଳିବ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ କଥାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ଶୁଣିବେ। ଆପଣଙ୍କ କାମରେ ବରିଷ୍ଠଙ୍କ ପୂରା ସହଯୋଗ ପାଇବେ।

ମକର: ନିଜ କାମରେ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରନ୍ତି। ଘରୋଇ କାମ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ପାଇଁ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ବେପାରରେ ଉନ୍ନତିର ଅବସର ପାଇବେ।

କୁମ୍ଭ: ଲାଗି ରହିଥିବା ଅସୁବିଧା କମ୍ ହେବ। ଜରୁରୀ କାମରେ ବଡ଼ ଭଉଣୀଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ। ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ମନୋନୀତ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ମୀନ: କଳାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରୁଚି ବଢ଼ିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ପୁଣ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଲେଖାପଢ଼ାରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ହେବ।

Tags
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close