ଦେଶ ବିଦେଶ

ସେନା ହସ୍ପିଟାଲକୁ ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପ୍ରଦାନ କଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି

ରାଜଧାନୀ ସ୍ଥିତ ଆର୍ମୀ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦ। ମହାମାରୀ କୋରୋନା ସହ ଲଢେଇ କରୁଥିବା ଡାକ୍ତର ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀଙ୍କ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଉପକରଣ କିଣିବା ପାଇଁ ଏହି ଅର୍ଥରାଶି ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିବା ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଭବନ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ପ୍ରେସ ବିଜ୍ଞପ୍ତିରେ କୁହାଯାଇଛି।

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କାର୍ଗିଲ ଯୁଦ୍ଧ ସ୍ମାରକୀ ଉଦେଶ୍ୟରେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦଙ୍କ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ। ରାଜଧାନୀ ସ୍ଥିତ ଆର୍ମୀ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦ। ମହାମାରୀ କୋରୋନା ସହ ଲଢେଇ କରୁଥିବା ଡାକ୍ତର ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀଙ୍କ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଉପକରଣ କିଣିବା ପାଇଁ ଏହି ଅର୍ଥରାଶି ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିବା ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଭବନ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ପ୍ରେସ ବିଜ୍ଞପ୍ତିରେ କୁହାଯାଇଛି। କୋରୋନା ଯୋଦ୍ଧା ମାନଙ୍କର ମନୋବଳ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ପାଇଁ ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଛି।
ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଭବନରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ଯଥେଷ୍ଟ ହ୍ରାସ ହେତୁ ଆର୍ମି ହସ୍ପିଟାଲକୁ ଏହି ଅନୁଦାନ ସମ୍ଭବ ହୋଇପାରିଛି। କୋଭିଡ -19 ଯୁଦ୍ଧ ପାଇଁ ଅଧିକ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗାଇବା ପାଇଁ ଏହି ଅନୁଦାନ ଦିଆଯାଇଛି | ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଖର୍ଚ୍ଚ କାଟିବା ପାଇଁ ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଭବନରେ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇସାରିଛନ୍ତି।

Tags
Show More

Related Articles

Back to top button
Close