ରାଶିଫଳ

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେମିତି କାଟିବା ଆଜିର ଦିନଟି

ରାଶିଫଳ-

ମେଷ: ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ। ଅଫିସରେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ସନ୍ତାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷାରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ ଢେର‌୍‌ ଖୁସି ପାଇବେ।

ବୃଷ: କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଗି ରହିଥିବା ଝଞ୍ଜଟର ସମାଧାନ ବାହାର କରିନେବେ। ନୂଆ ଉତ୍ସରୁ ଧନପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ପ୍ରେମରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।

ମିଥୁନ: ଗମ୍ଭୀର ମାମଲାକୁ ଶାନ୍ତି ଓ ଧୈର୍ଯ୍ୟର ସହ ସମାଧାନ କରନ୍ତୁ। ବେପାରରେ ଲାଭ ହେବ। ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଭ୍ରମଣରେ ଯିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିବେ।

କର୍କଟ: ପରିଶ୍ରମ ଓ ନିଷ୍ଠା ବଳରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାରେ ଦିନଟିଏ। ଅଫିସରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ବନ୍ଧ ଭଲ ରହିବ।

ସି˚ହ: ଧର୍ମକାର୍ଯ୍ୟରେ ଆସ୍ଥା ବଢ଼ିବ। ଭ୍ରମଣ ସୁଖଦ ରହିବ। ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସ˚ପର୍କ ଗଢ଼ିବେ। ତାଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭ ମିଳିବ।

କନ୍ୟା: ନୂଆ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। କୌଣସି କାମ ପାଇଁ ଆପଣ ଦୂର ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ।

ତୁଳା: ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେବେ। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ମଧୁର ସ˚ପର୍କ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଚାକିରି ବୃତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧରେ କିଛି ଭଲ ହୋଇପାରେ।

ବିଛା: ବରିଷ୍ଠଙ୍କ ଠାରୁ ସକାରାତ୍ମକ ଆଶ୍ବାସନା ପାଇବେ। ଯେଉଁ କାମ କରିବାକୁ ଚାହିଁବେ ବିନା ବାଧାରେ ସ˚ପନ୍ନ ହେବ। ବିବାହିତଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ।

ଧନୁ: ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନ ଲାଗିବ। ଧନଲାଭ ଯୋଗ ରହିଛି। ପ୍ରିୟତମଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ବୁଲି ଯିବାର ଯୋଜନା କରିବେ। ଛାତ୍ରଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ।

ମକର: କୌଣସି ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ନେଇ ଉତ୍ସୁକ ହେବେ। ଆଇନଜୀବୀଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଲାଭପ୍ରଦ। କୌଣସି ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ମିଳନ ଯୋଗ ରହିଛି।

କୁମ୍ଭ: ଧର୍ମକାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଶ୍ବାସ ବଢ଼ିବ। ବୟୋବୃଦ୍ଧଙ୍କ ପ୍ରତି ମନରେ ଦୟା ଭାବ ରହିବ। ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କ କାମର ପ୍ରଶ˚ସା ହେବ। ନୂଆ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି।

ମୀନ: ସଫଳତା ପାଇବାର ଦିନଟିଏ। ଜରୁରୀ କାମ ସମାପ୍ତ କରିବା ଯୋଗୁଁ ଆରାମ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଧନ ମାମଲାରେ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ।

Tags
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close