ରାଶିଫଳ

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେମିତି କାଟିବା ଆଜିର ଦିନଟି

ରାଶିଫଳ-

ମେଷ: ଆପଣଙ୍କ ମନ ଉତ୍ସାହିତ ରହିବ। କିଛି ନୂଆ କରି ଦେଖାଇବେ। ଅଫିସରେ ଅଧିକାରୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ରହିବେ। ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧ ମଜଭୁତ ହେବ।

ବୃଷ: ଜୀବନରେ କୌଣସି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସୁଧାର ହେବ। ବାଲ୍ୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଦେଖା ହେବ। ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ।

ମିଥୁନ: ଇଷ୍ଟଦେବଙ୍କ ଧୢାନ ଦ୍ବାରା ମନରେ ସକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ସ˚ଚାର ହେବ। ଘର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟୀକରଣ ପାଇଁ ସମୟ ଦେବେ। ବେପାରରେ ଲାଭ ହେବ।

କର୍କଟ: ପୂରାଦିନ ନୂଆ ଶକ୍ତିରେ ଭରି ରହିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ସବୁ କିଛି ଭଲ ହେବ। ଅଫିସରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ।

ସି˚ହ: ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଜୟଯୁକ୍ତ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ବଡ଼ ଗାୟକଙ୍କର ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ବନ୍ଧ ସୁଖଦ ହେବ।

କନ୍ୟା: ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାର ଅବସର ମିଳିବ। ବେପାରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ମନୋର˚ଜନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ।

ତୁଳା: ଆପଣଙ୍କର ଅନ୍ତରାତ୍ମା ପ୍ରଖର ରହିବ। ସାମନାକୁ ଆସୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କର ଶାରୀରିକ ଭାଷାକୁ ଆପଣ ସହଜରେ ବୁଝିନେବେ।

ବିଛା: ଆପଣଙ୍କୁ ଉଚିତ ସମୟ ଉପରେ ଧୢାନ ରଖିବାକୁ ହେବ। ତା’ହେଲେ ଯାଇ ମନସ୍କାମନା ପୂରଣ ହେବ। ଚାକିରିଆଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଉତ୍ତମ।

ଧନୁ: ବହୁ ଦିନର ଆଶା ପୂରଣ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ମଜଭୁତ ହେବ। କଳା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ।

ମକର: ଆତ୍ମବିଶ୍ବାସ ଅତୁଟ ରହିବ। କିଛି ସାହାଯ୍ୟକାରୀ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଦାୟକ ଡିଲ୍‌ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ।

କୁମ୍ଭ: କୌଣସି କାମ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ପରିବାରର ବଡ଼ଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ। ଟଙ୍କା ପଇସା ମାମଲାରେ ବୁଦ୍ଧି ଲଗାଇ କାମ କରନ୍ତୁ।

ମୀନ: ଅଫିସରେ ପୁରୁଣା ପରିଚୟ ବଳରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବ। କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା ପାଇଁ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ଆସିବ। ପ୍ରିୟତମଙ୍କୁ ଉପହାର ଦେବେ।

Tags
Show More

Related Articles

Back to top button
Close