ଜୀବନଚର୍ଯ୍ୟାଦେଶ ବିଦେଶ

ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ପାଇଁ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହିସବୁ ବସ୍ତୁ ଟିପ୍ସ

କିଏ ଭଲ ଜୀବନ ପାଇବାକୁ ଏବଂ ଆରାମରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଚାହେଁ ନାହିଁ | ସମସ୍ତେ ନିଜ ପରିବାର ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଜୀବନ ପାଇଁ ଦିନରାତି ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଥର, ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ, ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ଫଳ ପାଆନ୍ତି ନାହିଁ | ଅନେକ ଥର ଅଯଥାରେ ପଇସା ପତ୍ର ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥାଏ

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଅନେକ ଜିନିଷ ଅଛି ଯାହା ବାସ୍ତୁ ଦୋସାକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ ଏବଂ ଏହା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ପ୍ରଗତିରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିଥାଏ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧି ଚାହୁଁଛ, ତେବେ ତୁମେ ନିମ୍ନଲିଖିତ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରତି ସଜାଗ ହେବ ଉଚିତ |

* ଯଦି ତୁଳସୀ ଗଛ ଘରର ପୂର୍ବ କିମ୍ବା ଉତ୍ତର ଦିଗରେ ଲଗାଯାଏ, ତେବେ ବ୍ୟକ୍ତି ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭବାନ ହୁଏ | ମାନସିକ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ମିଳିଥାଏ |

* ଯଦି ଦର୍ପଣ ଘରର ପଶ୍ଚିମ କିମ୍ବା ଦକ୍ଷିଣ ଦିଗରେ ଅଛି, ତେବେ ଏହାକୁ ତୁରନ୍ତ ବାହାର କରନ୍ତୁ | ଏହା ବ୍ୟକ୍ତି କିମ୍ବା ଘରର ପ୍ରଗତିରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରେ |

* ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାଇ , ଚାଲିବା ସମୟରେ କେହି ଅଳଙ୍କାର ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଏହା ପ୍ରଗତିରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରେ |

* ଯଦି ଘରର ଚାରିପାଖରେ ଖୋଲା ସ୍ଥାନ ରହିଛି , ତେବେ ଘରକୁ ଧନ ଏବଂ ବୈଭବଆସିଥାଏ |

* ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ରରେ ଘରର ଉଚ୍ଚତାକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ମହତ୍ୱ ରହିଛି | ଏହା ଦକ୍ଷିଣ ଏବଂ ପଶ୍ଚିମ ଭାଗରେ ଅଧିକ ଏବଂ ଉତ୍ତର ଏବଂ ପୂର୍ବ ଭାଗରେ କମ୍ ଉଚ୍ଚ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଏହା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ କରାଇଥାଏ |

* ଘରର ଅଳିଆ ଆବର୍ଜନାକୁ ଉତ୍ତର-ପୂର୍ବରେ ଅର୍ଥାତ ଐଶାନ୍ୟ କୋଣରେ ରଖିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ l ଏହା ଦ୍ୱାରା ଧନ ହାନି ହୋଇଥାଏ |

* ଭବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯଦି ନଳରୁ ପାଣି ଲିକ ହେଉଥାଏ ତେବେ ଏହା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ଘଟାଇଥାଏ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୁଏ |

* ଯଦି ଘରର ରୋଷେଇ ଘର ଆଗ୍ନେୟ କୋଣ ଅର୍ଥାତ ଦକ୍ଷିଣ-ପୂର୍ବ ଦିଗରେ ଥାଏ ତେବେ ଏହା ଭଲ | ଯଦି ପଶ୍ଚିମ ଦିଗରେ ରୋଷେଇ ଘର ଅଛି, ତେବେ ଧନର ଆଗମନ ହୋଇଥାଏ କିନ୍ତୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ମିଳି ନଥାଏ l

Tags
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close