Breaking PLUSଖେଳଦେଶ ବିଦେଶମୁଖ୍ୟ ଖବର

ମହାମାରୀ କରୋନା କାଳରେ ଆଜିଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଟି ଟ୍ୱେଣ୍ଟି କ୍ରିକେଟର ମହାସମର ଆଇପିଏଲ୍

କରୋନା ଜୀବାଣୁ ମହାମାରୀର ଭୟ ମଧ୍ୟରେ ଆଜିଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଫଟାଫଟ୍ କ୍ରିକେଟର ମହାସମର ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍) ଆଜି ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିବା ଆଇପିଏଲ୍ କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମୁହଁରେ ହସ ଫୁଟାଇବ

କରୋନା ଜୀବାଣୁ ମହାମାରୀର ଭୟ ମଧ୍ୟରେ ଆଜିଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଫଟାଫଟ୍ କ୍ରିକେଟର ମହାସମର ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (ଆଇପିଏଲ୍) ଆଜି ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିବା ଆଇପିଏଲ୍ କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମୁହଁରେ ହସ ଫୁଟାଇବ । ଆଜି ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିବ 13 ତମ ସିଜିନର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଆଇପିଏଲ୍ ଇତିହାସର ଦୁଇଟି ସଫଳ ଦଳ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ (MI) ଏବଂ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ (CSK) ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ | କିନ୍ତୁ ଏଥର ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ପ୍ରଶଂସକ ରହିବେ ନାହିଁ ଏବଂ ପୁରା ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ସମୟରେ ଖାଲି ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯିବ | ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ଭାରତୀୟ ସମୟ ସନ୍ଧ୍ୟା 7.30 ରେ ଆବୁଧାବିର ଶେଖ ଜାଏଦ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ |

ଲିଗ୍‌ରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉଭୟ ଦଳ ପରସ୍ପର ବିରୋଧରେ 28 ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଛନ୍ତି। ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ 17 ଥର ଜିତିଥିବାବେଳେ CSK 11 ଥର ଜିତିଛି | ୟୁଏଇ ରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଏଠାରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଆଇପିଏଲ୍ 2014 ସିଜିନର ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ସମସ୍ତ ପାଞ୍ଚଟି ମ୍ୟାଚ୍ ହାରି ଯାଇଥିଲା । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ୟୁଏଇରେ ପ୍ରଥମ ବିଜୟ ଜିତିବାର ମୁମ୍ବାଇକୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ମିଳିବ ।

Tags
Show More

Related Articles

Back to top button
Close