Breaking PLUSଦେଶ ବିଦେଶମୁଖ୍ୟ ଖବରରାଜନୀତି

ନିର୍ବାଚନୀ ସଭାରେ ତେଜସ୍ୱୀ ଯାଦବଙ୍କୁ ଚପଲ ମାଡ

ବିହାର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଅଳ୍ପ ସମୟ ବାକି ଥିବାରୁ ସମସ୍ତ ଦଳ ଜୋରଦାର ନିର୍ବାଚନରେ ​​ପ୍ରଚାର କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ନିର୍ବାଚନ ଯୁଦ୍ଧରେ ଜିତିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ଦଳ ଲୋକମାନଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଁଞ୍ଚିବା ସହ ଘନ ଘନ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ମଧ୍ୟ କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି । ବିହାରର ବରିଷ୍ଠ ନେତାମାନଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟର ବରିଷ୍ଠ ନେତାମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ନିଜ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭୋଟ ଭିକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ବିହାରରେ ଡେରା ପକାଇଛନ୍ତି ।

ବିହାର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଅଳ୍ପ ସମୟ ବାକି ଥିବାରୁ ସମସ୍ତ ଦଳ ଜୋରଦାର ନିର୍ବାଚନରେ ​​ପ୍ରଚାର କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ନିର୍ବାଚନ ଯୁଦ୍ଧରେ ଜିତିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ଦଳ ଲୋକମାନଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଁଞ୍ଚିବା ସହ ଘନ ଘନ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ମଧ୍ୟ କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି । ବିହାରର ବରିଷ୍ଠ ନେତାମାନଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟର ବରିଷ୍ଠ ନେତାମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ନିଜ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭୋଟ ଭିକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ବିହାରରେ ଡେରା ପକାଇଛନ୍ତି ।

ଏହି ସମୟରେ, ଔରଙ୍ଗାବାଦରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଆରଜେଡି ନେତା ତଥା ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ ଯାଦବଙ୍କ ପୁଅ ତେଜସ୍ୱୀ ଯାଦବ ନିର୍ବାଚନ ସଭାକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରୁଥିବା ବେଳେ, ସଭାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଜଣେ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଯୁବକ ଭିଡ଼ ମଧ୍ୟରୁ ତେଜସ୍ୱୀଙ୍କ ଉପରକୁ ଚପଲ ଫିଙ୍ଗିଥିଲେ । ଚପଲଟି ତାଙ୍କ ହାତକୁ ଛୁଇଁ ସିଧାସଳଖ ତାଙ୍କ କୋଳରେ ପଡ଼ିଥିଲା | ଏହି ଘଟଣା ପରେ ସଭାରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଥିଲା । ତେବେ ଏହି ସମୟର ଭିଡିଓଟି ମଧ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

<blockquote class=”twitter-tweet”><p lang=”en” dir=”ltr”><a href=”https://twitter.com/hashtag/WATCH?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw”>#WATCH</a> Bihar: A pair of slippers hurled at RJD leader Tejashwi Yadav at a public rally in Aurangabad, today. <a href=”https://t.co/7G5ZIH8Kku”>pic.twitter.com/7G5ZIH8Kku</a></p>&mdash; ANI (@ANI) <a href=”https://twitter.com/ANI/status/1318559056987066371?ref_src=twsrc%5Etfw”>October 20, 2020</a></blockquote> <script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″></script>

ସୂଚନାନୁସାରେ, ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ତେଜସ୍ୱୀ ଯାଦବ କୁଟୁମ୍ବା ଭାବାଣ୍ଡିହ ଠାରେ ଏକ ନିର୍ବାଚନ ବୈଠକରେ ସମ୍ବୋଧିତ କରୁଥିବାବେଳେ ସେହି ମଞ୍ଚ ତଳେ ଭିଡ଼ ଭିତରୁ ଜଣେ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ଯୁବକ ତେଜସ୍ୱୀଙ୍କୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରି ଦୁଇଟି ଚପଲ ଫୋପାଡିଥିଲେ । ଗୋଟିଏ ଚପଲ ତାଙ୍କ ଆସନ ପଛପଟେ ପଡିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଚପଲଟି ତାଙ୍କ ଉପରେ ପଡିଥିଲା । ଚପଲ ଫିଙ୍ଗିବା ପରେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ମଞ୍ଚ ଉପରେ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା।

ଚପଲ ଫିଙ୍ଗିଥିବା ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ତାଙ୍କ ଟ୍ରାଇ ସାଇକେଲରେ ସଭା ମଧ୍ୟରେ ବସିଥିଲେ। ଚପଲ ଫିଙ୍ଗିବା ପରେ ସେ ପ୍ରତିବାଦରେ ସ୍ଲୋଗାନ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ। ଦଳୀୟ ନେତା ତଥା କର୍ମୀଙ୍କୁ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ ଯୁବକଙ୍କ ପ୍ରତି କୌଣସି ଅସଦାଚରଣ ନକରିବାକୁ ତେଜସ୍ୱୀ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣା ପରେ ତେଜସ୍ୱୀ ଯାଦବ ମଧ୍ୟ ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ। ତେବେ ପୋଲିସ ବାହିନୀ ଦ୍ୱାରା ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗଙ୍କୁ ସମାବେଶ ସ୍ଥଳରୁ ବିଦା କରି ଦିଆଯାଇଥିଲା।

Tags
Show More

Related Articles

Back to top button
Close