Breaking PLUSଦେଶ ବିଦେଶମୁଖ୍ୟ ଖବର

ପ୍ରବଳ ତୁଷାରପାତ ଯୋଗୁଁ କେଦାରନାଥରେ ଫସିଲେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ଓ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ପ୍ରବଳ ତୁଷାରପାତ ଯୋଗୁଁ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ ଏବଂ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତ୍ରିବେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ରାୱତ କେଦାରନାଥରେ ରାସ୍ତାରେ ଫସି ରହିଛନ୍ତି । ପାଗ ଭଲ ହେବା ପରେ ଉଭୟ ବଦ୍ରିନାଥ ଧାମକୁ ଗସ୍ତ କରିବେ ।

ପ୍ରବଳ ତୁଷାରପାତ ଯୋଗୁଁ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ ଏବଂ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତ୍ରିବେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ରାୱତ କେଦାରନାଥରେ ରାସ୍ତାରେ ଫସି ରହିଛନ୍ତି । ପାଗ ଭଲ ହେବା ପରେ ଉଭୟ ବଦ୍ରିନାଥ ଧାମକୁ ଗସ୍ତ କରିବେ ।

ପ୍ରକାଶ ଥାଉ ଯେ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ ଏବଂ ତ୍ରିବେନ୍ଦ୍ର ରାୱତ ଗତକାଲି ସକାଳେ କେଦାରନାଥ ଧାମରେ ​​ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। ସେଠାରୁ ଉଭୟ ସୋମବାର ସକାଳେ କେଦାରନାଥ ଧାମ ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ତୁଷାରପାତ ହୋଇଥିଲା ।

ପୋଲିସ ଅଧୀକ୍ଷକ ନବନୀତ ସିଂ ଭୁଲାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଖରାପ ପାଗ ଯୋଗୁଁ ଉଭୟ କେଦାରନାଥରେ ରହିଛନ୍ତି। ପାଗ ଭଲ ହେଲା ପରେ ସେମାନେ ବଦ୍ରିନାଥ ଧାମ ଯିବେ।

ସକାଳ ସାଢେ ୮ଟାରେ ଆଇନ ଅନୁସାରେ କେଦାରନାଥ ପ୍ରବେଶ କବାଟ ବନ୍ଦ ରଖାଯାଇଥିଲା । ଭାଇଦୁଜ ପରେ କେଦାରନାଥ ଧାମରେ ଆଜି ସକାଳେ ତୁଷାରପାତ ପାଇଁ ଆଇନଗତ ନିୟମ ସହିତ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ବାରମ୍ବାର ତୁଷାରପାତ ହେତୁ ଦୈନିକ ଭକ୍ତଙ୍କ ପ୍ରସ୍ତାନରେ ବିଳମ୍ବ ହେଉଛି।

ଏହି ଅବସରରେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ ଏବଂ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତ୍ରିବେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ରାୱତ, କ୍ୟାବିନେଟ ମନ୍ତ୍ରୀ ମଦନ କୌଶିକ ଏବଂ ମନ୍ତ୍ରୀ ଧନ ସିଂ ରାୱତ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

Tags
Show More

Related Articles

Back to top button
Close