Breaking PLUSଦେଶ ବିଦେଶମନୋରଞ୍ଜନମୁଖ୍ୟ ଖବର

କଙ୍ଗନା ଶିବସେନା ମଧ୍ୟରେ ବଢୁଛି ବିବାଦ, ବିଏମସିକୁ ବାବର ସହ ତୁଳନା କଲେ କଙ୍ଗନା

କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ ଆଜି ମୁମ୍ବାଇ ଆସୁଛନ୍ତି । ଶିବସେନା ଏବଂ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ବିବାଦ ଚରମସୀମାରେ ପହଁଞ୍ଚିଛି । କଙ୍ଗନା ମୁମ୍ବାଇକୁ PoK ସହ ତୁଳନା କରିଥିଲେ | ଏହା ପରେ ଶିବସେନା ଏବଂ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବାକଯୁଦ୍ଧ ଜାରି ରହିଛି |

କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ ଆଜି ମୁମ୍ବାଇ ଆସୁଛନ୍ତି । ଶିବସେନା ଏବଂ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ବିବାଦ ଚରମସୀମାରେ ପହଁଞ୍ଚିଛି । କଙ୍ଗନା ମୁମ୍ବାଇକୁ PoK ସହ ତୁଳନା କରିଥିଲେ ଏହା ପରେ ଶିବସେନା ଏବଂ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବାକଯୁଦ୍ଧ ଜାରି ରହିଛି କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଜବାବର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାକୁ ଯାଇ ଶିବସେନା କଙ୍ଗନାଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି । ବିଏମସି କଙ୍ଗନାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ବେଆଇନ ନିର୍ମାଣକୁ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଛି ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ କଙ୍ଗନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ହାର ମାନିବେ ନାହିଁ । ଏହି ସମୟରେ କଙ୍ଗନା ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ପୁରୁଣା ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଅଫିସ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ସମୟର ଫଟୋ ସେୟାର କରିବା ପରେ କଙ୍ଗନା ଲେଖିଛନ୍ତି – ମାଣିକର୍ଣ୍ଣିକା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଯୋଧ୍ୟା ଉପରେ ଏକ ଫିଲ୍ମ କରିବା ନେଇ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା, ଏହା ମୋ ପାଇଁ କୋଠା ନୁହେଁ ବରଂ ରାମ ମନ୍ଦିର । ବାବର ଆଜି ସେଠାକୁ ଆସିଛି, ଆଜି ଇତିହାସ ପୁଣିଥରେ ପୁନରାବୃତ୍ତି ହେବ ରାମ ମନ୍ଦିର ପୁଣି ଭାଙ୍ଗିଯିବ କିନ୍ତୁ ମନେରଖ ବାବର ଏହି ମନ୍ଦିର ପୁନର୍ବାର ନିର୍ମାଣ ହେବ, ଏହି ମନ୍ଦିର ପୁନର୍ବାର ନିର୍ମାଣ ହେବ, ଜୟ ଶ୍ରୀ ରାମ, ଜୟ ଶ୍ରୀ ରାମ, ଜୟ ଶ୍ରୀ ରାମ |

ଅର୍ଥାତ୍,  କଙ୍ଗନା ସିଧାସଳଖ ବିଏମସିକୁ ବାବର ଏବଂ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ରାମ ମନ୍ଦିର ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଛନ୍ତି । ଏହାପୂର୍ବରୁ କଙ୍ଗନା ବିଏମସି ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାରଙ୍କ ଗୁଣ୍ଡା ସହ ତୁଳନା କରିଥିଲେ । କଙ୍ଗନା ଏବଂ ଶିବସେନା ମଧ୍ୟରେ ଏହି ବିବାଦ ଯେପରି ଚାଲିଛି, ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ମରାଠା ଗର୍ବର ପ୍ରସଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ଖେଳାଯାଉଛି | ଆଜି ଦିନ ପ୍ରାୟ 2.30 ସମୟରେ କଙ୍ଗନା ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି । ଏହା ପରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କଣ ଆସିବ ସେ ନେଇ ସମସ୍ତଙ୍କ ନଜର ରହିଛି ।

Show More

Related Articles

Back to top button
Close