Breaking PLUSବାଣିଜ୍ୟ

ଏସବିଆଇ ଏଟିଏମ୍ କାର୍ଡରେ ମିଳିବ ଇଏମଆଇ ସୁବିଧା

ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଅନୁଯାୟୀ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଇଏମଆଇ ସୁବିଧା ସହିତ ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡ ଦିଆଯାଉଛି

ଯଦି ଆପଣ ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ (ଏସବିଆଇ) ର ଆକାଉଣ୍ଟଧାରୀ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆସିଛି | ଏଣିକି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ଏଟିଏମ୍ କାର୍ଡ ବା ଡେବିଟ କାର୍ଡରେ ଇଏମଆଇ ସୁବିଧା ମିଳିବ | ଅର୍ଥାତ ଏହି ଉତ୍ସବ ସମୟରେ ଆପଣ ସପିଙ୍ଗ କରିବାକୁ ଚାଁହୁଥିଲେ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଟଙ୍କା ନଥିଲେ ବି ଚଳିବ | ଆପଣ ପ୍ରଥମେ ଜିନିଷ କିଣି ସହଜରେ ମାସିକିଆ କିସ୍ତି ଦେଇ ସୁଝିପାରିବେ | ବ୍ୟାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଆକାଉଣ୍ଟଧାରୀମାନଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡ ଏସବିଆଇ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସୁବିଧା ଦେଉଛି |ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଅନୁଯାୟୀ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଇଏମଆଇ ସୁବିଧା ସହିତ ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡ ଦିଆଯାଉଛି। ଏହା ସେହି ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ ଯେଉଁମାନେ ଡେବିଟ କାର୍ଡ ମାଧ୍ୟମରେ ଅନଲାଇନ୍ ସପିଂ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି |

ଗ୍ରାହକମାନେ ତୁରନ୍ତ ସେମାନଙ୍କର କ୍ରୟକୁ ସହଜ କିସ୍ତିରେ ରୂପାନ୍ତର କରିପାରିବେ |ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟଧାରୀମାନଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡରେ ପ୍ରି ଅନୁମୋଦିତ ଇଏମଆଇ ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ କରୁଛି। ଆପଣ ଏହି ସୁବିଧା ପାଇଛନ୍ତି କି ନାହିଁ, ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ସୂଚନା ମିଳିପାରିବ | ବଡ କଥା ଯେ ଡେବିଟ କାର୍ଡ ମାଧ୍ୟମରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅନଲାଇନ ସପିଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଏବଂ ଆମାଜନରେ ଏହି ସୁବିଧା ପାଇପାରିବେ |

Tags
Show More

Related Articles

Back to top button
Close