Breaking PLUSଦେଶ ବିଦେଶମୁଖ୍ୟ ଖବର

ବର୍ତ୍ତମାନ ବିପଦମୁକ୍ତ ଅଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀପଦ ନାୟକ, ଟ୍ୱିଟ କରି ସୂଚନା ଦେଲେ ଗୋଆ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜନାଥ ସିଂ ଗୋଆର ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀପଦ ନାୟକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ସମ୍ପର୍କରେ ବୁଝିବା ପାଇଁ ମଙ୍ଗଳବାର ଗୋଆ ଗସ୍ତ କରିବେ। ଗତକାଲି ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ସେ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ସେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି, 'ମୁଁ ଆଜି ରାଜ୍ୟ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ନିରୀକ୍ଷଣ ପାଇଁ ଗୋଆ ଗସ୍ତ କରିବି।

ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜନାଥ ସିଂ ଗୋଆର ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀପଦ ନାୟକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ସମ୍ପର୍କରେ ବୁଝିବା ପାଇଁ ମଙ୍ଗଳବାର ଗୋଆ ଗସ୍ତ କରିବେ। ଗତକାଲି ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ସେ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ସେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଆଜି ରାଜ୍ୟ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ନିରୀକ୍ଷଣ ପାଇଁ ଗୋଆ ଗସ୍ତ କରିବି। ଏଭଳି ଦୁଃଖ ଓ ସଙ୍କଟ ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ସାହସ ଦିଅନ୍ତୁ। ‘ ଗୋଆ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରମୋଦ ସାୱନ୍ତ କହିଛନ୍ତି ଯେ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଦୁଇଟି ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ବିପଦରୁ ମୁକ୍ତ ଅଛନ୍ତି ତେଣୁ ତାଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀ ଯିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ।

ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀ ଶ୍ରୀପଦ ନାୟକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଚାଲିଥିବା ଚିକିତ୍ସା ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ମୁଁ ଆଜି ଗୋଆ ଯିବି। ଏହି ସଙ୍କଟ ଏବଂ ଦୁଃଖରେ ଭଗବାନ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଶକ୍ତି ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତୁ।

ଗୋଆ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରମୋଦ ସାୱନ୍ତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନାୟକ ବିପଦରେ ବାହାରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସ୍ଥିର ରହିଛି। ରାଜ୍ୟ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଶ୍ରୀପଦ ନାୟକଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସ୍ଥିର ରହିଛି ଏବଂ ସେ ଗୋଆ ମେଡିକାଲ କଲେଜର ଆଇସିୟୁରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି।’ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ମଧ୍ୟ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ବ୍ୟବସ୍ଥା ସମ୍ପର୍କରେ ପଚାରି ବୁଝିଛନ୍ତି।

ସୋମବାର କର୍ଣ୍ଣାଟକର କନ୍ନଡ ଜିଲ୍ଲାର ଆଙ୍କୋଲା ତାଲୁକ ଗାଁ ନିକଟରେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି। ନାୟକ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସହାୟକଙ୍କ ସହ ୟେଲାପୁରରୁ ଗୋକାରନା ଅଭିମୁଖେ ଯାଉଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବିଜୟା ନାୟକଙ୍କ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି।

Tags
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close