ମନୋରଞ୍ଜନ

କରୋନା ଟିକା ନେଲେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୈଫ ଅଲି ଖାନ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ମାର୍ଚ୍ଚ ୫ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ କରୋନା ଟିକା ନେଇଛନ୍ତି । ଯଦିଓ ଅଭିନେତା ଏ ବିଷୟରେ କୌଣସି ସୂଚନା ଦେଇନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ କରୋନା ଟିକା କେନ୍ଦ୍ର ବାହାରେ ମିଡିଆ କ୍ୟାମେରା ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର ହୋଇଥିବା ଫଟୋରେ ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ସହ ଆହୁରି ଅନେକ ଲୋକ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ ।ଏହି ଫଟୋରେ ସୈଫ ଟୀକାକରଣ ପରେ କାର ଆଡକୁ ଯାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ବ୍ଲୁ ସାର୍ଟ ଏବଂ ହ୍ୱାଇଟ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି । ଏଥିସହ ଅଭିନେତା ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ଏକ ଲାଲ ରଙ୍ଗର କପଡା ବାନ୍ଧିଛନ୍ତି । ଅଭିନେତା ମୁମ୍ବାଇର ବାନ୍ଦ୍ରା-କୁର୍ଲା କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସରେ କରୋନା ଟିକା ଲଗାଇଛନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ସେ କରୋନା ଟିକା ଆଣିବାକୁ ଆସିଥିଲେ, ଅନ୍ୟ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଧାଡିରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଦେଖାଯାଇଥିଲା |

ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ରାକେଶ ରୋଶନ, ଅଲକା ୟାଗନିକ, ସତୀଶ ଶାହା, ଶିଳ୍ପା ଶିରୋଡକର ମଧ୍ୟ କରୋନା ଟିକା ଲଗାଇଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସତୀଶ ଶାହା କୌଣସି ଭିଆଇପି ଚିକିତ୍ସା ମାଗିନଥିଲେ । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଆହୁରି ଅନେକ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାରମାନେ କରୋନା ଟୀକା ନେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଏହି ପଦକ୍ଷେପ କେବଳ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢାଇବ ନାହିଁ, ବରଂ ଟିକା ବିଷୟରେ ଉଠାଯାଇଥିବା ପ୍ରଶ୍ନର ଅନ୍ତ ମଧ୍ୟ ଘଟାଇବ ।

Tags
Show More

Related Articles

Back to top button
Close